Отава дръпна на Бъфало с 2:0 победи
Отава дръпна на Бъфало с 2:0 победи / netinfo
Джоузеф Корво донесе успеха на своя Отава в среща от финала на Източната конференция в НХЛ. „Сенаторите” се наложиха с 4:3 над Бъфало във втория мач от серията между двата тима и дръпнаха с 2:0 победи над съперника.

Победното четвърто попадение за Отава вкара Корво в 4:58 минута на второто продължение на двубоя. „Това е най-важният гол в живота ми. Винаги ще помня този момент”, заяви защитникът, който отбеляза втория гол в кариерата си.

Хокеистите на Бъфало поведоха с 2:0 в началото на срещата, като точни бяха Томас Ванек и Йохан Хехт. До края на втората третина обаче „сенаторите” успяха да обърнат резултата в своя полза. Три гола за Отава вкараха Даниел Алфредсон, Майк Фишър и Уейд Редън. Даниъл Бриър върна надеждите на своя тим, изравнявайки 6 секунди преди края. Сейбърс обаче не постигнаха нищо повече, а Корво се разписа, донасяйки втори успех на Сенатърс в серията.