Нова издънка на Байерн Мюнхен, голово шоу на Вердер
Нова издънка на Байерн Мюнхен, голово шоу на Вердер / netinfo
Германският колос Байерн Мюнхен направи нова грешна стъпка в борбата за титлата. Само седмица след срамното поражение от Вердер Бремен с 2:5, днес възпитаниците на Юрген Клинсман записаха ново поражение с 0:1 от състава на Хановер.

Единственото попадение в мача бе дело на унгареца Шаболц Хусшчи, който бе точен в 23-ата минута на срещата. Въпреки че голът за домакините падна в началото на мача, футболистите на ”баварците” така и не успяха да стигнат до равенството.

В срещата участие не взе българският национал Чавдар Янков.

В друг мач от кръга Вердер Бремен и Хофенхайм сътвориха истинско голово шоу. „Бременските музиканти” се поздравиха с победата, стигайки до 5:4 в последните минути на мача.

Хамбургер успя да се изкачи на върха в подреждането в Първа Бундеслига след минимален успех над Борусия Мьонхенгладбах. В същото време Дортмунд нямаше никакви проблеми с гостите от Щутгарт, налагайки се с класическото 3:0.