Нели би бившия си
Нели би бившия си / netinfo
Помощник треньорът на българския национален отбор Нели Маринова – Нешич записа чиста победа над бившия си тим Монтескиаво Йези.

С екипа на Перуджа разпределителката взе успех над дългогодишните си съотборнички до този сезон в първи четвъртфинал от Шампионската лига.

Настоящият тим на Маринова бе домакин, като въпреки победата с 3:0 двубоят бе напрегнат и равностоен, тъй като в отделните части резултатът бе 25:15, 30:28, 34:32.

Нели се отчете с четири точки пред 2050 зрители в Перуджа. В срещата реванш е на 12 март, а домакин ще бъде Монтескиаво.

При успех за Маринова и компания ще се изправят на полуфинал срещу Одинцово или Амстелвен. В първия двубой рускините победиха холандките с 3:1 гейма.

Финалната четворка ще бъде в Мурсия на 5 и 6 април, като домакините ще срещнат на полуфинал победителя от двойката Новара – Волеро Цюрих.. Италианките биха с 3:1 швейцарките.