Младежки национал се присъедини към Пирин
Младежки национал се присъедини към Пирин / netinfo

Младежкият национал Даниел Младенов се присъедини към основната група на Пирин. Той ще се включи в заниманията с пълни усилия за да навакса пропуснатата седмица.

В импровизиран мач се впуснаха на стадион "Христо Ботев" играчите на Пирин Благоевград, съобщи сайтът на тима.

На него имаше силно присъствие на акционери, водени лично от мажоритарния собственик Николай Галчев.

Двустранния мач бе на две полувремена от по 30 минути и бе ръководен от действащия съдя Драган Стойков. Играчите бяха разделени на зелени и бели в следните състави:

Зелени- Чавдаров, Лапантов, Бодуров, Ризов, Попев, Паланков, Витанов, Шумантов, Пеев,Метушев и Стоянов.

Белите-Иваников, Мартинес, Коемджиев, Георгиев, Катунчев, Дафков, Коцев, Костадинов, Николов, Стойков и Хазуров.

По-късно в игра влязоха Стоев, Балтов и Ташев. Мачът завърши 0:2 за “белите” с голове на Хазуров и Стойков от дузпа. Срещата бе като истинска, след като не бяха спестени нито картоните нито острите единоборства между “съперниците” съотборници.