Литекс загуби преди финала за суперкупата
Литекс загуби преди финала за суперкупата / netinfo

Литекс загуби с 3:4 от кипърския Паралимни в последната си контрола преди началото на сезона.

За “оранжевите” се разписаха Вилфред Нифлор от дузпа през първото полувреме и Емил Ангелов и Петър Занев през второто. Гуменос на два пъти Пиаретис и Какламанос вкараха за Паралимни.

Станимир Стоилов започна мача с експериментален състав. Въпреки това, Литекс имаше превъзходство.

Головете във вратата на Голубович, започнал титуляр, и Тодоров паднаха след грешки в защитата и разсеяни действия.

През втората част в игра за ловчанлии се появиха основните футболисти и положенията за “оранжевите” се заредиха едно след друго.

Липсата на шанс обаче попречи на Том, Ивелин Попов, Сандриньо и Дуду да се разпишат.

Преди срещата се проведе официално представяне на Литекс за новия сезон. Футболистите се появиха на терена един след друг под аплодисментите на 500 зрители.