Лион в миникриза, Барош вкара при дебюта си
Лион в миникриза, Барош вкара при дебюта си / netinfo

В трети пореден мач Олимпик Лион не може да победи. Шампионите завършиха 1:1 със борещият се за оцеляване в Лига 1 тим на Ница.Гостите от Ривиерата поведоха в 34-тата минута с гол на Коне, а Барош изравни в пет минути преди края на полувремето. Фред пропусна дуспа за домакините в 82-та минута на мача и така Лион изпусна победата.

"Не мога да съм недоволен. Момчетата играха добре, създадоха много голови положения, но просто има и такива дни. Най-много ме успокоява това, че нищо в стила ни не куца, пасовете ни вървят както преди", каза след мача наставникът на шампионите Жерар Улие.

В останалите срещи:

Седан- Монако 0:1 (0:1)

0:1 Ян Колер (2’)

Нант- Лориен 0:2 (0:1)

0:1 Андре-Пиер Жиняк (21’),0:2 Фабрис Абриел (54’)

Бордо- Лил 0:1 (0:0)0:1 Маруан Шамах (78’ -автогол)

Пари Сен Жермен- Сошо 0:0

Рен- Валансиен 1:0 (1:0)1:0 Ромен Данс (6’)

Тулуза- Троа 1:1 (1:1)0:1 Седрик Барбоса (8’), 1:1 Доминик Арибаже (27’)

Льо Ман- Олимпик Марсилия 2:0 (1:0)1:0 Джеймс Фаншон (38’), 2:0 Графите (83’ -дузпа)

По-късно днес играят: Оксер - Нанси и Ланс - Сент Етиен

В класирането Олимпик Лион води с 51 точки на цели 13 от втория Лил. На трето и четвърто място са Олимпик Марсилия и ланс с по 36 точки.