Левски Сиконко търси реванш срещу белгийския Кнак
Левски Сиконко търси реванш срещу белгийския Кнак / netinfo

Задължителна победа срещу белгийския Кнак Рьозеларе ще търси волейболният Левски Сиконко в мач от Шампионска лига „Индезит” тази вечер от 17.30 в зала „Универсиада”.

Успехът ще даде шанс на момчетата на Мартин Стоев да продължат борбата в следващия етап от надпреварата. Стартовата шестица на „сините” за сблъсъка тази вечер е следната: Боян Йорданов, Красимир Гайдарски, Константин Митев, Теодор Богданов, Методи Ананиев, Николай Учиков и либеро Владислав Иванов.

В момента Левски Сиконко се намира на четвърто място в група „С”, а техният съперник от Белгия заема втора позиция. Входът за всички фенове тази вечер в столичната зала „Универсиада” е свободен.

В същата група националът Евгени Иванов – Пушката записа две точки за своя СКРА Белхатув за победата срещу Хотволейс от Австрия. Полският тим се наложи като гост над Скра с 3:2 гейма. В другата среща от този поток италианският гранд Лубе Банка Мачерата разби с 3:0 гръцкия Олимпиакос и излезе на трето място като измести Лески Сиконко.