Кишишев игра половин час при победа на Лийдс
Кишишев игра половин час при победа на Лийдс / netinfo
Непопадналият в националния отбор на България за мачовете срещу Румъния и Словения Радостин Кишишев игра половин час за Лийдс при домакинската победа с 2:1 срещу Суиндън Таун.

Възстановилият се от контузия Кишишев влезе в игра на мястото на французина Себатиен Карол в 61-ата минута при резултат 2:1.

Двата гола за Лийдс отбеляза Джърмейн Бекфорд в 32-ата минута от дузпа и в 56-ата. Единственото попадение за Суиндън на Елънд Роуд отбеляза Лий Пийкок две минути след почивката.

Лийдс уверено върви към класиране в Чемпиъншип, записвайки 13 победи в 16 мача, но се намира една на четвърто място заради отнетите преди началото на сезона 15 точки.

Тимът на Кишишев изостава с две точки от лидерите Карлаил Юнайтед и Лейтън Ориънт и на точка от двукратния европейски шампион Нотингам Форест.