Камбуров не игра за Астерас, АЕК и Олимпиакос с победи
Камбуров не игра за Астерас, АЕК и Олимпиакос с победи / netinfo
Българският полузащитник Мартин Камбуров за пореден път не взе участие в мача на своя отбор Астерас Триполис, който завърши 1:1 с последния в класирането Ерготелис в мач от 24-я кръг на гръцката Суперлига.

Попадението за Астерас Триполис вкара Канакудис в 36-ата минута, а Огунсото изравни за гостите от остров Крит в 89-ата минута. Точката не помогна особено и на Ерготелис, които остават на последното 16-о място с 18 точки.

Астерас остава на 5-о място с 35 точки. Така те се отдалечиха от плейофите за титлата в страната, като Арис е на 4-а позиция с 41 точки.

Верия загуби с 0:1 от Олимпиакос, като победното попадение отбеляза Пацацоглу в 7-та минута. АЕК победи с 4:1 като гост ОФИ Крит, като Бланко и Единьо отбелязаха за столичани, а Питсос и Баркауан си отбелязаха автоголове. Почетното попадение за домакините бе дело на Сфакианакис.