Изхвърлиха Тоди от Карлинг Къп
Изхвърлиха Тоди от Карлинг Къп / netinfo
Светльо Тодоров заедно със своя Чарлтън отпаднаха в третия кръг на Карлинг Къп, след като загубиха при гостуването си на Лутън с 1:3 след продължение. В редовното време срещата приключи при 1:1.

Бившият нападател на Литекс игра до 86-та минута, когато бе заменен от Хари Артър.

Синклер в 4-та минута даде гол преднина за гостите, но Стийв Робинсън в 43-та изравни резултата и така в редовните 90 минути двата отбора не успяха да си отбележат нов гол.

В двете продължение от по 15 минути Лутън стигна до два гола чрез Спринг в 105-та и Талбот в 117-та минута.

Блекпул елиминира с 2:1 Саутенд Юнайтед, като мачът бе решен след продължения. Гостите поведоха чрез попадение на Харолд от дузпа още в 7-та минута, но в 81-та Холахан изравни. Победата за Блекпул донесе Джаксън в 118-та минута.