И Уотфорд на полуфинал за Купата на Англия
И Уотфорд на полуфинал за Купата на Англия / netinfo
Уотфорд измъкна важна победа с 1:0 при гостуването си на Плимут в мач от¼-финалите от турнира за Купата на Англия. Единственият гол в мача отбеляза Буаза в 21-та минута. След този гол домакините се хвърлиха в атака, но така и не можаха да вкарат изравнителен гол.

През второто полувреме отново домакините нападаха повече, но контраатаките на гостите бяха много опасни и при една от тях влезлият като резерва Дарайъс Хендерсън имаше възможност да удвои преднината на гостите, но един от защитниците на Плимут се намеси в последния момент и предотврати ново попадение.

Плимут започна с: МакКормик, Конъли, Сийп, Тимар, Сойър, Гослинг, Норис, Нелис, Синклер, Ебанкс-Блейк и Галън.

Уотфорд стартира с: Фостър, Мариапа, Шиту, ДеМерит, Пауъл, Смит, Франсис, Маън, Буаза, Кабба и Прискин.