Германия обърна Англия на Уембли
Германия обърна Англия на Уембли / netinfo
Англия допусна да загуби с 1:2 на новия Уембли от големия противник Германия в контролна среща.

Островитяните поведоха в деветата минута, когато изгряваща звезда Майка Ричардс направи брилянтен пробив и центрира към Франк Лампард, който разстреля Йенс Леман.

След по-малко от половин час игра Кевин Курани изравни след поредната ужасяваща грешка на вратаря Пол Робинсън с фланелката на трите лъва.

Пет минути преди края на първото полувреме пълния обрат бе налице. С невероятна тупалка от повече от 20 метра Кристиан Пандер прати топката в горния десен ъгъл на Робинсън.

През втората част добри положения за изравняване изтърваха Ашли Коул и Шон Рай Филипс, докато Курани изпусна да отбележи нов гол за Бундестима.

За Англия цял мач играха възстановявалите се доскоро от контузии Дейвид Бекъм и Джон Тери.