„Фенерите” се измъкнаха на косъм от Кайзери на Иванков
„Фенерите” се измъкнаха на косъм от Кайзери на Иванков / netinfo
Водачът в турското първенство Фенербахче победи с 2:1 като домакин отбора на Димитър Иванков – Кайзериспор в среща от 29-я кръг на местната Суперлига, играна пред около 52 хиляди души. Националният страж допусна решителното попадение за „фенерите” да падне в самия край на мача.

Гостите поведоха в 32-та минута с гол на Алиум, но допуснаха Фенербахче да направи пълен обрат до 2:1. Изравнителното поапдение дойде от дузпа в 65-та минута, като точен от бялата точка се оказа Алекс.

В самия край на мача, в даденото то рефера продължение, феновете на домакините изригнаха на стадион Шюкрю Сарачоглу след победното попадение във вратата на Кайзери, дело на Сентюрк.

След поражението отборът на Димитър Иванков заема 5-о място в таблицата на местното първенство, докато лидерът – Фенербахче вече има 66 точки в актива си.