Достойно 2:2 направи Локо Сф срещу Фейенорд
Достойно 2:2 направи Локо Сф срещу Фейенорд / netinfo

Локомотив Сф поведе с 2:1 на Фейенорд в 28-ата минута. Играчите на Локомотив успяха да открият резултата още в 4-ата минута с гол на Цветан Генков. Това попадение взриви трибуните на Българска Армия и успя да заглуши гласовитата Цеца, която се вихреше в този момент на съседния стадион Васил Левски.

Вторият гол за червено-черните отбеляза Марчо Дафчев с удар от пряк свободен удар. Главният съдия Браге Санмоен даде пет минутно продължение в края на първото полувреме и точно в неговия край Ангелос Каристеас падна в наказателното поле и норвежкият рефер отсъди доста спорна дузпа за холандците.

Зад топката застана капитанът Лусиус и успя да намали резултата – 1:2. В 60-та минута за съжаление Сержиньо Грийн изравни за 2:2, а на терена се появи голямата звезда на Фейенорд Пиер ван Хойдонк. Локо окупира през последните 20 минути на мача вратата на холандците, които забъркаха як бетон и успяха да отразят 5-6 чисти голови атаки на софиянци.