Daily Мail: Бербатов като балерина, Юнайтед с понита
Daily Мail: Бербатов като балерина, Юнайтед с понита / netinfo

„Димитър Бербатов има равновесието на балерина, но Манчестър Юнайтед е добре снабден с понита”, се казва в един от коментарите материали на авторитетното издание Daily Mail.

Коментарът е повод показаното от Тотнъм и „червените дяволи” по време на вчерашния двубой от четвъртия кръг на Премиършип. Бербатов започна като титуляр за лондончани и игра 90 минути, като беше основната заплаха за вратата на Ван дер Саар.

Коментарът обаче е насочен повече към липсата на типичен изявен таран в състава на Алекс Фъргюсън, като авторът не пропуска и факта, че доскоро капитанът на българския национален отбор бе в полезрението на ръководството на Манчестър Юнайтед.

Според материала „червените дяволи” се нуждаят от играч точно като Димитър Бербатов, за да им потръгне играта, особено при отсъствието на Кристиано Роналдо и Уейн Рууни.

Тотнъм загуби срещата с 0:1 като гост на Манчестър Юнайтед, като българският нападател се изяви с няколко много добри отигравания, но до гол така и не стигна.