Черноморец изпусна Сливен
Черноморец изпусна Сливен / netinfo
В контролна среща, която се игра на стадион „Лазур” и бе официално представяне на Черноморец преди новия сезон в А група, „акулите” завършиха 1:1 със Сливен.

В 17-та минута домакините поведоха, след като Любенов центрира в наказателното поле на Сливен и Кръстев с глава прати топката в мрежата на Чавдаров.

В 43-та минута Марин Петров стреля от пряк свободен удар, но топката срещна напречната греда, след което Цонков стреля с глава в аут.

През второто полувреме отново домакините стояха по-добре на терена и създаваха повече опасни положения от своя съперник. В 62-та минута Дуду излезе сам срещу вратаря, но стреля над вратата.

В 64-та минута отборът на Сливен стигна до изравнителното попадение, след като Матев центрира в наказателното поле на Черноморец, където Димитров остана непокрит и със силен удар прати топката в мрежата на Чворович.

Малко преди края на редовното време Божиноив стреля много добре, но топката срещна лявата греда на вратата на Сливен.