Без Бербатов и Кийн Тотнъм вкара пет, Модрич дебютира
Без Бербатов и Кийн Тотнъм вкара пет, Модрич дебютира / netinfo

Мениджърът на Тотнъм Хуанде Рамос може да бъде спокоен за бъдещето на тима, след като лондончаните вкараха пет гола в отсъствието на титулярните нападатели от миналия сезон – получилият почивка Димитър Бербатов и преминалият по-рано през деня в Ливърпул Роби Кийн.

Шпорите разгромиха с 5:1 като гост Норич в контролна среща, като двубоят на Кероу Роуд се превърна в истински рецитал за Дарън Бент, който вкара четири гола на канарчетата.

Тотнъм поведе в десетата минута, след като сръбският ветеран Деян Стефанович си вкара автогол, а шест минути по-късно Норич израни чрез Джейми Кюъртън.

Последваха четири попадения на Дарън Бент в 44-ата, 57-ата, 71-ата и 74-ата минути, с които бившият играч на Чарлтън оформи крайното 5:1 в полза на лондончаните.

Дебют за Тотнъм срещу Норич направи дошлият от Динамо Загреб хърватския национал Лука Модрич. Плеймейкърът започна като титуляр и игра 45 минути в първия си мач за шпорите.