Байерн и Новакович не си вкараха
Байерн и Новакович не си вкараха / netinfo
Байерн Мюнхен не успя да победи като гост Кьолн в приятелска среща, завършила при резултат 0:0 пред 42000 зрители на РейнЕнерги Щадион.

Най-чистото положени за баварците изпусна националът Мирослав Клозе, който удари гредата зад вратаря Фарид Мондрагон през първото полувреме.

Бившият футболист на Литекс Миливое Новакович игра като единствен нападател в атаката на козлите, но не успя да накаже шампиона през 63-те си минути на терена.

Байерн игра без възстановяващият се от операция Франк Рибери. Лука Тони и Тим Боровски получиха почивка, след заради леки травми, получени на тренировка в петък.

Юрген Клинсман не може да разчита и на Брено и Хосе Соса, които се готвят за участието си на Олимпиадата в Пекин, съответно с тимовете на Бразилия и настоящия шампион Аржентина.