Автогол донесе победа на Вихрен над Миньор
Автогол донесе победа на Вихрен над Миньор / netinfo
В контрола среща, която се игра в комплекс „Пири” в Банско Вихрен Сандански постигна победа с 2:1 срещу Миньор Перник.

Перничани започнаха по-силно мача и в 10-та минута Костадин Хазуров стреля опасно от 7-8 метра, но Годжев успя да спаси.

В 25-та минута Еривертон стреля силно от пряк свободен удар, но Колев успя да избие топката.Шест минути по-късно Пизани стреля отдалеч, но топката излезе в аут.

Динков центрира от фаул в наказателното поле на Вихрен в 35-та минита, след което Ашимов стреля с глава, но Годжев успя да улови топката.

В 41-та минута след центриране от ъглов удар Валентин Георгиев бе оставен непокрит в наказателното поле на Миньор и с глава прати топката в мрежата на Колев.

В 53-та минута след хубав пробив Петър Петров стреля от 7-8 метра и изравни резултата.

Победата за Вихрен дойде в 63-та минута, когато Ашимов в стремежа да изпревари нападател на санданчани прати топката в собствената си врата.