Ансамбълът ни по художествена гимнастика спечели злато на финала с пет обръча
Ансамбълът ни по художествена гимнастика спечели злато на финала с пет обръча / Българска федерация по художествена гимнастика, Фейсбук
Златен медал грабна ансамбълът на България във финала на съчетанието с пет обръча на турнира в Москва, съобщиха от българската федерация по художествена гимнастика.

Нашите момичета в състав Симона Дянкова, Мадлен Радуканова, Лаура Траатс, Елена Бинева, Теодора Александрова получиха оценка от 16.100.

Въпреки че допуснаха грешка в своето изпълнение, това все пак не попречи на грациите ни да заемат първото място.

Представителките на домакините от Русия получиха 14.300 и останаха втори. Трети са момичетата от Египет.

ТРАДИЦИЯТА Е СПАЗЕНА!! ЗЛАТО В МОСКВА ЗА АНСАМБЪЛА!! ❤❤ Момичетата спечелиха златото във финала на обръчи! Всички отбор...

Публикувахте от Българска Художествена гимнастика (Bulgarian rhythmic gymnastics) в 19 февруари 2017 г.

ЗЛАТЕН МЕДАЛ ЗА БЛГАРИЯ НА ГРАН ПРИ МОСКВА ФИНАЛ АНСАМБЛИ С 5 ОБРЪЧА 1. БЪЛГАРИЯ 2. Русия 3. Египет

Публикувахте от Българска федерация художествена гимнастика - Официална страница в 19 февруари 2017 г.

Невяна Владинова се класира четвърта във финала на обръч и пета във финала на топка.