Дъщерята на Берлускони се омъжи
Дъщерята на Берлускони се омъжи / снимка: БГНЕС
Марина Берлускони се омъжи за бившата балетна звезда на миланската "Скала" и баща на двамата й синове Маурицио Ванадия, съобщиха италианските медии, цитирани от БТА.

42-годишната Марина, която американското списание "Форбс" определя като най-заможната и влиятелна жена в Италия и осмата най-влиятелна жена в света, е дъщеря на Силвио Берлускони от първия му брак с Карла Елвира дал'Ольо.

В края на 2005 г. Марина е президент на семейния холдинг "Фининвест", който притежава три телевизионни канала, както и най-голямата издателска и печатна компания в страната "Мондатори".

Маурицио и Марина живеят заедно от седем години и имат две момченца – Габриеле на 6 и Силвио на 4 години. Двамата сключиха брак в семейно имение на фамилия Берлускони в Аркоре, близо до Милано, допълва АФП.