Полицаят на месеца хванал ало-измамник
Полицаят на месеца хванал ало-измамник / netinfo

Полицай на октомври стана главен полицай Христо Дошев - младши разузнавач издирване в група "Криминална полиция" в районното управление.
Служителят бе отличен лично от директора на ОДМВР - Бургас комисар Милен Димитров, който му връчи почетна грамота и го награди с "обявяване на благодарност" и индивидуална парична награда в размер на 100 лв., за това че в резултат на проявена инициативност на главен полицай Христо Дошев и след получаване на оперативна информация, е открит и задържан съучастника в телефонна измама за сумата от 2000 лв., собственост на възрастна жена от село Винарско, община Камено. Това е 23-годишният Н.М. от коменовското село Вратица, от когото е иззета цялата сума по телефонната измама.
При получаването на почетната грамота полицейския служител благодари на своите колеги за екипната работа, както и на началника на Районното управление - главен инспектор Стефан Илиев, ангажирайки се и за в бъдеще да продължи да работи професионално и с амбиция Районното управление в Камено да спечели четвърта поред награда "Служител на месеца".