Интер се класира за групите на Лига Европа след като завърши 2:2 с Васлуй на „Сан Сиро“ в реванша от плейофите в надпреварата. Преди седмица в Румъния „нерадзурите“ спечелиха с 2:0 и така продължават напред.

Равенството в Милано обаче не дойде никак лесно, тъй като домакините трябваше да играят близо час с човек по-малко.

Живко Миланов пък остана на резервната скамейка на Васлуй и не записа минутки срещу Интер.

В 33-та минута Лука Кастелачи остави своите с човек по-малко, след като в полето си извърши нарушение, а главният рефер даде директен червен картон на вратаря и дузпа в полза на Васлуй. От бялата точка точен бе Николае Станчиу.

Родриго Паласио възстанови статуковото в 76-та минута, но само три минути по-късно Варела Фернандо Варела отново изведе гостите напред.

В 92-та минута на двубоя Фреди Гуарин оформи крайното 2:2.