Илиян Йорданов отново игра силно и се разписа за Денизли при домакинската победа с 3:0 срещу Линитспор, в мач от турската първа лига. В 89-та минута българинът бе изведен сам срещу вратата на гостите, вратарят не успя да избие топката и Илиян влезе с топката в мрежата. Малко по- късно Йорданов имаше възможност да вкара и втори гол. Той финтира вратарят на гостите, който бе излязъл извън наказателното поле. После финтира и защитник, последва удар от линията на наказателното поле, но играч на Линитспор изби пред голлинията.

За пореден път Йорданов изигра 90 минути и се понрави с играта му на публиката на стадион „Ататюрк”. Другите два гола за победителите вкараха през второто полувреме Едуардо Кае в 59-та минута от дузпа и Кулга в 68-та минута.

Това попадение на Илиян Йорданов е пето в 12 изиграни мача.

Вижте ТУК видео с головете на Денезли от мача с Линитспор.