Ясни са победителите в Общинските ученически игри по волейбол и тенис на маса
Ясни са победителите в Общинските ученически игри по волейбол и тенис на маса / DarikNews.bg

Победителите в Общинските първенства по волейбол и тенис на маса в „Ученически игри 2011" - Сливен станаха ясни днес. Носители на общинската купа по волейбол при момчета и момичета  /за 5-7 клас/ станаха учениците на Седмо училище „П. Хитов". Битката при юношите спечели отборът на ПМГ „Д. Чинтулов", а при девойките възпитаниците на Професионална гимназия с преподаване на чужди езици „Захари Стоянов".

При юноши и девойки /10-12 клас/ победители станаха отборите на ПМГ „Д. Чинтулов". В състезанията по тенис на маса финалисти при момчета /5-7/ клас станаха учениците на Шесто основно училище „Бр. Миладинови", при момичета - състезателките на Второ основно училище „Христо Ботев". При юношите първи се класира отборът на Професионална гимназия по механотехника, при девойките /11-12 клас/ - Националната художествена гимназия.

Победителите ще участват в областните състезания. Спортната надпревара продължава със състезания по баскетбол, бадмингтон, футбол, тенис на маса, лека атлетика и шахмат.