ОФК Сливен завърши наравно в третата контрола
ОФК Сливен завърши наравно в третата контрола / netinfo

1:1 завърши контролната среща между отборите на ОФК Сливен и Ботев /Пд/, играна днес на стадиона в село Самуилово. И двата гола бяха вкарани през второто полувреме. Резултатът първи откриха „канарчетата" чрез Ридван Хаджифейзула в 57-та минута, а домакините изравниха в 90-тата минута с гол на Стайко Стойчев. ОФК Сливен вече има в актива си две победи в контролните срещи през зимата. Играчите на сливенския клуб надделяха над Димитровград с 4:2 и над Нова Загора с 2:1. Междувременно Сливен премести датата на една от своите контроли. Вместо на 4 февруари, клубът ще се изправи срещу Доростол на 29 януари. За събота са предвидени две срещи - в 11.00 часа е контролата Сливен - Ямбол , а от 14.00 часа Сливен - Доростол. На 5 февруари е срещата Любимец - Сливен, 9 февруари Сливен - Поморие, 12 февруари Сливен - Несебър, 15 февруари Светкавица - Сливен, 19 февруари Сливен - Черноморец (Бс).