Черно море измъкна победата от Сливен в продължението
Черно море измъкна победата от Сливен в продължението / netinfo

Черно море открадна победата от Сливен в нещо като оспорван мач от 26 кръг на А група минута преди края на даденото от съдията продължение на второто полувреме. Така за статистиката Черно море победи Сливен с 1:0 на стадион "Хаджи Димитър".

През първото полувреме отборът на Черно море създаде опасни положения като Алекс на два пъти пропусна, Ямуков от отбора на Сливен също изтърва много добра възможност за гол в средата на полувремето. В 22 - та минута Манолов от Черно море вкара гол, който главния съдия Георги Игнатов отмени заради засада. Положението бе спорно.

В началото на първото полувреме Ямуков стреля във вратата на Черно море, но Пиргов изби. Петър Стоянов пропусна на два пъти чисти положения отблизо 20 -тина минути преди края и Сливен не можа да поведе. След това до края към двете врати се редуваха беззъби атаки до фаталната 3-та минута на даденото от съдията 4 минутно продължение, в което Георги Какалов простреля с левия крак от воле вратата на Чавдаров след кратко разбъркване. Голмайсторът получи жълт картон, заради дългата си буйна радост.

Жълти картони получиха Чавдаров, Миндев, П. Стоянов и Ямуков от Сливен и Димов, Алекс и Какалов от Черно море.