4 деца от СКККиокушин - Левски получиха отличия на турнира за „Купа Ояма
4 деца от СКККиокушин - Левски получиха отличия на турнира за „Купа Ояма / archive.dariknews

Четири деца от карате клуба в град Левски участваха в Националния турнир по Карате Киокушин - Купа "Ояма" за деца от 8 до 14 години, който се състоя на 10 ноември в Нови пазар.

Генчо Генов зае второ място в категория 45 кг. за деца на 10 годишна възраст, Викторио Банчев зае също второ място в категория 30кг. за деца на 10 годишна възраст. Светослав Стилиянов се класира на трето място в категория до 45 кг за деца до 12 годишна възраст, а Калоян Георгиев в категория до 55 кг. деца в същата възраства група зае четвърто място.

На 23 ноември предстои национален турнир в гр.Шумен, а от 21 до 23 декември във Варна ще се проведе Световен шампионат за деца, юноши младша и юноши старша възраст, момичета и девойки в който ще участват 350 състезатели от 52 държави .

От карате клуба в гр.Левски ще участват 8 деца във всички възрастови групи.