Злато и два бронза за Мак Доналд от Купа Контакт в Румъния
Злато и два бронза за Мак Доналд от Купа Контакт в Румъния / netinfo

Карате клуб "Мак Доналд"- Кюстендил взе участие в 14-тия международен турнир по карате "Купа Контакт" в Букурещ, Румъния и завоюваха 1 златен и 2 бронзови медала. Конкуренцията бе от общо 28 клуба от Румъния, България и Македония.
Александър Бараклийски стана шампион в дисциплина кумите, при мъжете в кат. до 67 кг. Антон Иванов спечели бронз в дисциплина ката, при родени 2006-2007 година, а в дисциплина кумите загуби във втория кръг, като това му беше първото участие на състезание в тази дисциплина. Изабел Ризова също спечели бронз, но в дисциплина кумите, при девойките до 18 г. в кат. до 59 кг.
Мария Хаджиева и Лъчезар Тодоров направиха много добри срещи в дисциплина кумите, но не можаха да се преборят за медалите.
"Конкуренцията на състезанието беше много голяма и се получиха отлични срещи в групите на ката и кумите. Много съм доволна от представянето на състезателите, показаха достойна игра и хъс за победа", коментира старши треньорът Диляна Владимирова.