Първи мач в Кюстендил за Осогово волей, посрещат 1L
Първи мач в Кюстендил за Осогово волей, посрещат 1L / Влади Владимиров, Дарик- Кюстендил, архив

„Осогово волей" посреща в среща от Любителската волейболна лига тима на „1L". Двубоят е от 15 ч. в зала „Осогово", в неделя. Поканени са всички фенове на волейбола, а подкрепата им ще е нужна за домакините, които стартираха новия сезон с две загуби. Това е първата среща на кюстендилска земя.
„Осогово волей" са участници в „Б1" дивизия, група „А". В първата си среща, кюстендилци отстъпиха на „Звездовищата" с 0:3 гейма в София. Вторият им мач отново бе в столицата, като „Осогово волей" отстъпи след драма на КСВ- „Клуб на случайните волейболисти" с 2:3 гейма.
Съперникът, „1L" отстъпи на „Тигрите", които са първи в групата с 0:3 гейма, но във втория кръг победиха Ихтиман с 3:0.