Петев: Гъргоров ще е готов за мача с „Левски“, на Барт съм дал почивка
Петев: Гъргоров ще е готов за мача с „Левски“, на Барт съм дал почивка / netinfo
Петев: Гъргоров ще е готов за мача с „Левски“, на Барт съм дал почивка
58315
Петев: Гъргоров ще е готов за мача с „Левски“, на Барт съм дал почивка
  • Петев: Гъргоров ще е готов за мача с „Левски“, на Барт съм дал почивка

Доволен съм от този мач, той беше нужен за отбора ни – коментира след победата над Етър с убедителното 4:0 наставникът на Лудогорец Ивайло Петев.
Той допълни, че шампионите са изтървали още няколко положение, но се радва, че се съумели да реализират четирите гола.
В отговор на въпрос дали отсъствието на защитника Александър Барт е треньорска контузия, Петев обясни, че е дал на титуляра почивка и е доволен от неговия заместник румънеца Козмин Моци, който вкара и гол, доволен е от всички играли днес.
За друг от отсъстващите титуляри – капитанът Емил Гъргоров – Петев каза, че контузия ще му попречи да играе срещу Славия, но се надява да бъде възстановен за мача с Левски на 18 ноември. Йордан Минев игра днес ненапълно възстановен от травма в коляното, ни рискувахме и той се справи – обяви Петев.