Фирми поправят протекли покриви за своя сметка

22 февруари 2012 12:32 | Дарик Враца | 0 Коментирай Препоръчай (0)

Фирми поправят протекли покриви за своя сметка
Община Враца © Дарик Враца  

Проблеми с хидроизолацията и протеклитте покриви на детски градини обсъдиха на среща зам. кметът на ОБщина Враца Красимир Богданов и директорите на детските заведения в. Пет са детските заведения, в които при снеготопенето покривите са протекли - ЦДГ„Детска вселена", ЦДГ„Вълшебница", ОДЗ „Брезичка", ОДЗ „Знаме на мира" и ОДЗ „Славейче".

„Всички детски градини са застраховани, така че проблем с ремонта на покривите няма да има. В момента организираме на място да бъде направен оглед от застрахователите. В детските заведения „Детска вселена" и „Вълшебница" хидроизолацията е правена миналата година. Вече се свързахме с фирмите, които са работили там и те се ангажираха след приключването на снеготопенето, за своя сметка, да направят ремонти" - коментира след срещата Красимир Богданов.

Пред директорите той каза също, че ръководството на общината подготвя проектни документи и всички детски заведения да бъдат включени за обследване и саниране по програмата за енергийна ефективност. „Така проблемите ще бъдат решени за години напред" - допълни още Богданов.

 

 

 




Етикети: Община Враца, детски градини, протекли покриви

Напиши коментар

  • Име *:

    Полетата отбелязани със * са задължителни!
  • E-mail:

  • Коментар *:

  • Код за сигурност *:

    security code

    Въведи код:

Редакцията не носи отговорност за съдържанието на коментарите. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.

Условия за ползване на коментарите »

 

Vremeto.bg
18°  Враца
Усеща се: 18° | Вятър: 3 км/час
Малки обяви

Акцент

www.dotcom-monitor.com