- Размер на шрифта:
Новият шеф на „Атака” във Варна ще връща напуснали членове
21 февруари 2012 15:22 | 1 Коментирай Препоръчай (0)
Варненската структура на „Атака” има нов председател, след като от поста беше свален напусналият парламентарната група депутат Димитър Карбов. Неговото място се заема от 31-годишния Александър Йовчев, който е член на партията от една година, а на последните местни избори беше кандидат за общински съветник на четвърто място в листата.
„Ще разчитам на всички досегашни членове, както и на завръщането на онези, които през последните години напуснаха структурата обидени. 20-25 от тях вече се завърнаха и членската маса възлиза на 160 души”, заяви Йовчев. Според него „Атака” е първата националистическа партия, а всички нейни бивши кадри, опитващи се да създават нови организации, били „предатели”.
Присъстващите на представянето на Йовчев членове на ръководството на младежката партийна организация Гален Модев и Николай Александров определиха като „предатели” и двамата варненски депутати Димитър Карбов и Цвета Георгиева, влезли в парламента с „Атака” и после напуснали групата й.
На 3 март лидерът на партията Волен Сидеров ще представи идейна програма за управление на страната, ако на следващите парламентарни избори има мнозинство. Запознаването на варненци с нея ще е един от приоритети в работата на варненска организация, която започвала да се готви за вота още отсега, добави още Йовчев.
Областната структура на „Атака”, която доскоро също се оглавяваше от Карбов, засега остава без председател.
Коментари
КоментирайПодреди: Първите отгоре Последните отгоре
- Страница:
- 1
19 - 22.02.2012 г. 10:38:38
Връщали се напуснали членове,да ема не! В Провадия колко са се върнали,след изборите офиса е заключен.Местния председател на Атака спечели цели 3 гласа като кандидат за кмет,а на парламентарните ще спечели 1 своя!
- Страница:
- 1






Vremeto.bg



Darik Varna on Facebook





