„През есента Берое ще може да играе своите мачове на осветление. Съвсем скоро ще стартира процедура за реновиране на осветлението на градския стадион в Стара Загора. Естествено Община Стара Загора ще проведе търг и се предполага, че фирмата дала най-добра оферта ще трябва да го изпълни", това заяви членът на Съвета на директорите на Берое Михаил Боендруков. Той допълни, че приблизителната стойност на предстоящия проект е около 700 хиляди лева.
Боендруков изрази недоволство от факта, че Берое все още не разполага с нормален тренировъчен терен:
„Илиан Илиев иска едно добро тренировъчно игрище - имено осъществяването на такова обаче, се спъва от различни комисии и хора", каза още Боендруков. Той визира желанието на клуба да обнови един от тренировъчните терени намиращи се зад стадиона под Аязмото.
Ако осъществим желаната от нас селекция и сме с това ръководство, Берое ще е още по-добър отбор през следващия сезон", завърши Боендруков