Ботев - Враца победи вицешампиона ЦСКА в контрола
Ботев - Враца победи вицешампиона ЦСКА в контрола / Дарик Враца

Феноменална победа над ЦСКА постигна днес Ботев - Враца в контрола, играна на стадион „Българска армия" в София. Втородивизионният тим надигра именитя си противник с 2:1.

ЦСКА поведе в деветата минута с гол на Радулович, от което врачани не се стреснаха и създадоха няколко положения пред вратата на съперника.

Второто полувреме червените натиснаха, но това не попречи на врачани да вкарат два гола. Първо Ивайло Данчев се разписа, а след по- малко от десет минути и дошлият на проби в Ботев юноша от Пловдив, чието име ще бъде обявено скоро от ръководството.

„Доволен съм от резултата и от играта, каза за Дарик ст. треньора на ботевци Сашо Ангелов, но спирам с похвалите, защото в събота ни чака по-важна среща".

В събота Ботев - Враца приема на стадион „Хр. Ботев" Чавдар - Етрополе в мач от 3-я кръг в шампионата.