Велбъжд победи с 1:0 Струмска слава
Велбъжд победи с 1:0 Струмска слава / netinfo

ФК "Велбъжд" победи Струмска слава в Радомир с 1:0 в контролна среща. Голът отбеляза едно от новите имена в отбора, централния нападател Лъчезар Георгиев в 47 минута. Той получи пас от напредналият по дясното крило Кирил Стоянов. В актива на Велбъжд за този двубой бяха и 3 греди. Лъчезар Георгиев се разписа и при победата над Германия /Сапарева баня/.

Следващата проверка за момчетата на Момчил Радованович  е в събота срещу Миньор /Бобов дол/. Двубоят е част от турнира на партия Лидер. Днес той се открива с мач между "Кюстендил" и сборен отбор.

Шест са дошлите на проби футболисти във "Велбъжд".Това са дошлия преди 3 дни от Бобов дол атакуващия халф Валентин Ванов.Останалите петима нови са централния защитник Григор Пеков,халфовете Александър Кацаров,Марио Симеонов и нападателя Лъчезар Георгиев,всичките от София,като за последно са играли в "Нови Искър" отново под ръководството на Радованович,както и