Децата на Велбъжд не успяха срещу Лудогорец и отпаднаха от турнира за Купата на БФС / Радка Минчева

„Лудогорец" елиминира „Велбъжд", при децата родени 2003 г. и продължава участието си в турнира за Купата на БФС. Първата среща в Кюстендил завърши при резултат 1:1. Днес, „Лудогорец" спечели двубоя с 2:0 и продължава, с общ резултат 3:1.

Резултатът в Разград бе открит в 27-мата минута, когато Кристиян Костадинов прехвърли вратаря на гостите.

Кюстендилци не успяха да върнат попадението, а разградчани пропуснаха още няколко във второто полувреме, докато капитанът Юлиян Манонски не оформи крайното 2:0 в 51-вата минута, информира кореспондентът на Дарик в Разград Радка Минчва, благодарение, на която имаме и снимки от двубоя.

Това е третата формация от ДЮШ на шампионите, преминала осминафинала от надпреварата, заедно с юношите младша и старша възраст.
„Велбъжд": Александър Михайлов, Адис Личина, Стивън Илиев, Антонио Емилов, Симон Захариев, Галин Йовчев, Радослав Славев, Цветелин Стоичков, Владислав Арнаудов, Любослав Любомиров, Йордан Йорданов / Красимир Василев, Даниел Василев, Витан Славев, Янис Георгиев, Александър Веселинов, Харис Личина, Християн Миленков /.
Треньор: Кирил Мицов