„Черно море” победи „Спартак” в шампионата при ветераните
„Черно море” победи „Спартак” в шампионата при ветераните / chernomorepfc.bg

Черно море“ надигра „Спартак“ с 2:1 в първия кръг на държавния шампионат при ветераните.  С този успех „моряците“ се класираха за следващия кръг, съобщи официалният сайт на „моряците”.

В двубоя, както във всяко градско дерби, прехвърчаха искри. „Спартак” поведе в 18-ата минута с гол на Марин Петров, а 15 минути по-късно резултата е изравнен чрез треньора от школата на „моряците“ Мартин Христов. След попадението „черноморци”  удариха две греди  – чрез Христов и Тодор Каменов. Старши треньорът на „Черно море“ Георги Иванов донесе победата, след като вкара гол с глава в 69-ата минута. До края на мача съдията остави отборите с по 10 човека, заради 2 червени картона.

В състава на „Черно море“ личаха имената на Георги Иванов, Емануел Луканов, Стоян Ставрев и един от директорите на тима Ерджан Шабан.