„Спартак” загуби от „Калиакра”  у дома
„Спартак” загуби от „Калиакра” у дома / netinfo

„Спартак” Вн загуби домакинството си на „Калиакра” в 13-ия кръг на Североизточна Трета лига. Варненци отстъпиха на стадион „Локомотив” с 1-2, въпреки че имаха достатъчно положения пред вратата на Добрев. През първата част с пропуски се отличиха Василев от воле,Пламен Иванов и Иво Русев, за да дойде една контраатака на гостите в 35-ата минута, при която откриха за 0-1. Седем минути по-късно при корнер Гушлев стреля с глава и вкара в мрежата на Недев за 0-2.

Домакините продължиха да натискат съперника през втората част, въпреки инкасираните два гола, но Асад веднъж не успя да засече пас на Иво Русев, а самият Русев и Василев също пропуснаха. Така се стигна до 89-ата минута, при която Иван Добрев изведе Иво Русев и той прехвърли вратаря за крайното 1-2.

„Спартак”: Недев, Василев, Св. Иванов, К. Иванов, Михалев, Кателиев, Добрев, Монев, Асад, Русев, Пл. Иванов.