СПОРТ: Янтра Габрово отстъпи с 0:1 в Севлиево
СПОРТ: Янтра Габрово отстъпи с 0:1 в Севлиево / sport-gabrovo.com

Втора поредна загуба в Северозападната Трета лига допусна отборът на „Янтра Габрово“, informira електронното спортно издание sport-gabrovo.com.

След злощастното поражение вкъщи в мача срещу „Левски 2007“, воденият от Петър Кръстев тим отстъпи и при визитата на комшиите от „Севлиево“.

Двубоят от 7-я кръг на първенството завърши при резултат 1:0. Попадението, което донесе успеха на домакините, беше реализирано от Петров в 25-та минута на срещата.

Бдин (Видин) – почива

Трудната серия за „Янтра Габрово“ срещу фаворитите в групата продължава и в неделя габровският тим ще приеме новия лидер „Кариана“ (Ерден). Селекцията на Георги Владимиров разби с 6:1 гостуващия му „Първа атомна“ (Козлодуй). Евгени Игнатов откри резултата в 27-ата минута, а в края на полувремето Румен Рангелов, Борислав Боянов и Ангел Русев забиха нови три гола. След почивката Георги Иванов и пак Рангелов оформиха разгрома. Така тимът от монтанското село изпревари „Левски 2007“, който загуби две точки от домакинското равенство с „Литекс“ (Ловеч) – 0:0, и вече е начело в класирането с шест победи и едно равенство от началото на сезона, и голово съотношение 30:5.