„Спартак” с драматична победа в Суворово
„Спартак” с драматична победа в Суворово / netinfo

С първа победа се поздрави ФК „Спартак” Вн в Североизточната Трета лига. Варненци успяха да се доберат до победата с 2-1 след гол в продължението на мача при гостуването си на "Суворово". Резултатът бе открит от Кателиев след асистенция на Ивайло Русев .  През втората част Пламен Иванов нацели гредата, а варненци имаха претенции за неотсъдена дузпа за нарушение срещу Ивайло Русев. В 70-ата минута домакините останаха с човек по-малко, но въпреки това в 90-ата стигнаха до 1-1. Ивайло Русев донесе победата за „Спартак” в добавеното време, след като бе изведен, преодоля защитник и вратаря на „Ссуворово”, за да направи 2-1.

„Спартак” (стартов състав): недев, Щерев, Св.Иванов, К. Иванов, Михалев,Кателиев, Добрев, Василев, Русев, Драганов, Пл. Иванов