„Лудогорец 2“ разгроми „Поморие“ за едно полувреме
„Лудогорец 2“ разгроми „Поморие“ за едно полувреме / netinfo

„Лудогорец 2“ разгроми с 4:0 „Поморие“ в мач от Втората футболна лига тази вечер.

Мачът от четвъртия кръг на първенството се игра на „Лудогорец Арена“, всичките голове паднаха през второто полувреме.

Първото ще се запомни с доминация на гостите, които миналия сезон завършиха на второ място в „Б“-група,  и пропусната дузпа от тях в 20-тата минута. След почивката обаче футболистите от „Лудогорец 2“ излязоха мотивирани да запишат първа победа в първенството. В 50-тата минута резултата откри Цветелин Чунчуков, той се разписа и втори път в 80-тата минута. Втория гол отбеляза Денислав Александров, а окончателния резултат 4:0 оформи в дадените от съдията 4 минути продължение Славчо Шоколаров.

Мачът се игра пред погледите на наставника на мъжкия отбор на "Лудогорец" Георги Дерменджиев, капитанът Светослав Дяков и футболистите Милан Борян и Витиня.

След тази среща „Лудогорец 2“ е на осмо място във временното класиране с 4 точки.

Още снимки вижте тук.

„Лудогорец-2“: 29. Даниел Наумов; 73. Кристиян Димитров; 55. Георги Терзиев – кап.; 99. Кристиян Григоров; 24. Преслав Ив. Петров; 34. Олег Димитров; 44. Антонио Георгиев; 80. Денислав Александров; 14. Славчо Шоколаров; 98. Светослав Ковачев; 17. Цветелин Чунчуков.

Резерви: 51. Васил Симеонов; 87. Преслав М.Петров; 83. Христо Попадийн; 45. Ивайло Климентов; 13. Веселин Любомиров; 23. Георги Нетов.

Треньор: Галин Иванов

ОФК„Поморие“: 12. Димитър Тодоров; 2. Антон Иванов; 9. Ахмед Ахмедов; 21. Бекир Расим; 5. Георги Петков – кап.; 7. Даниел Стоянов; 11. Деян Лозев; 20. Илиян Шерденов; 3. Мартин Василев; 4. Ростислав Петров; 22. Христо Лемперов.

Резерви: 1. Димитър Илиев; 18. Александър Иванов; 6. Даниел Стаматов; 27. Милен Танев; 13. Мирослав Коев; 14. Стефан Стаматов; 23. Християн Казаков

Треньор: Малин Орачев