Борци от Кюстендил с отличия от морски международен турнир
Борци от Кюстендил с отличия от морски международен турнир / Личен архив

Състезателите на кюстендилския клуб по борба "Васил и Георги Илиеви" спечелиха 4 златни, 6 сребърни и един бронзов медали от 3- тия международен турнир по борба в Царево. Борци от клуба, водени от треньорите Валентина Райчева- Маринова и Стойчо Иванов бяха и на морски лагер.
Златен медал при подготвителните групи спечели Павел Ивов, категория до 35 кг. Деан Георгиев стана шампион при децата, 38 кг. Златни отличия при момичетата за Катерина Манчова- 42 кг и Анна Бърдарова- 60 кг. / на снимката /.

Сестрите Даниела и Кристияна Крумови спечелиха бронзови отличия при момичетата, категория 40 кг.
Сребърни медали за 5- ма борци на клуб "Васил и Георги Илиеви". Майкъл Дяков е втори пи момчетата в категория 59 кг., Боян Георгиев бе на финал в категория 69 кг, а Антонино Кильов при 44- килограмовите. Димитър Илиев спечели сребърния медал при кадетите- 76 кг. Деян Петров е втори при децата- 47 кг.