Врачански полицаи се справят отлично и с топката
Врачански полицаи се справят отлично и с топката / Дамян Петров

Отборът на СК "Спартак Враца" завърши втори в Републиканското първенство по футбол за служители на МВР след като загуби финала с резултат 1:3 от отбора на ОДПБЗН – Пловдив. Първенството се проведе в КК "Албена".

Още в началото на първото полувреме ОДПБЗН – Пловдив откри резултата, а Ивайло Данчев изравни от дузпа.

Второто полувреме започна с тотален натиск на нашия отбор и игра пред вратата на пловдивчани, но падна втори гол в нашата врата, а към края на срещата ни беше отбелязан и трети от дузпа.

Медалите на победителите бяха връчени от Кубрат Кулев, а на СК "Спартак Враца" от Чавдар Атанасов – началник на Центъра за бойна подготовка и спорт към МВР.

Купата за второто място вдигна капитана на нашия отбор Мирослав Виденов- Миката, а купата за гол майстор получи Ивайло Данчев с отбелязани 10 гола.