„Велбъжд с победа, Аци вкара на ЦСКА
„Велбъжд с победа, Аци вкара на ЦСКА / Влади Владимиров, Дарик- Кюстендил

Отборът на „Велбъжд" прекъсна лошата си поредица от резултати и постигна победа на стадион „Осогово". Кюстендилци спечелиха с 4:0 двубоя срещу „Септември"- София. Гостите улесниха домакините, като техният футболист Алекс Иванов си изработи за първите 10 минути на мача два жълти картона и пое преждевременно към съблекалните.

Първият гол вкара Михаел Кисьов в 50- та минута, а след него се разписаха Адриян Нанков-2 гола и Атанас Пенков.

Отборът на „Германея"- Сапарева баня претърпя нова разгромна загуба с двуцифрен резултат. Този път като гости на „Витоша"- Бистрица с 10:0.

Лидерът ЦСКА загуби първите си точки в Югозападната В група, като завърши 2:2 със „Сливнишки герой". За първи път, червените бяха догонващи в резултата, като първия гол в мача отбеляза кюстендилецът Александър Александров.