Спартак” смаза „Напредък” в Суворово
Спартак” смаза „Напредък” в Суворово / Добри Атанасов

„Спартак” смаза „Напредък” Суворово като гост като вкара цели 10 гола и допусна само 1. Пет попадения за победата наниза звездата на тима Владислав Мирчев, а 4 асистенции за неговите голове направи Ивайло Русев, който на свой ред също на 2 пъти опъна противниковата мрежа. Останалите голове бяха дело на Кристиян Славов, Галин Петров и Микел Асад.

„Спартак”: Недев, Петров , Иванов (46 Иво Димитров), Маринов, Денчев, Добрев,  Дяков (60 Драганов), М. Русев, Славов (46 Асад), Иво Русев, Мирчев

Головете:
14` Кристиян Славов откри резултата за 1-0
25` Мирчев покачи на 2-0 след остро центриране по земя на Иво Русев
30` Нова асистенция на Иво Русев и гол на Мирчев за 3-0
37` Мартин Русев асистира за попадение на Владислав Мирчев за  4-0
39` Галин Петров вкара за 5-0 след пробив на Кристиян Славов
43` Иво Русев вкара в горния ляв ъгъл на противниковата врата след  двойно подаване с Десо Русев.
60`Иво Русев вкара втория си гол в мача след пас на Владислав Мирчев
70` Иван Добрев асистира за гол на Микаел Асад
72` Владислав Мирчев прехвърли противниковия вратар след извеждащ пас на Иво Русев.
80` „Напредък” Суворово реализират единствения си гол
89 След пробив Иво Русев сложи топката на главата на Владислав Мирчев, който оформи крайното 10-1.