„Спартак” удари „Аксаково” с 6-0
„Спартак” удари „Аксаково” с 6-0 / Добри Атанасов

ФК „Спартак” Вн постигна изразителна победа при гостуването си на „Аксаково” в мач от Областното първенство, Група А 1. Възпитаниците на Димитър Пантев разгромиха съперника си с 6-0. Иван Добрев откри резултата в 20-ата минута след пряк свободен удар. Само 15 минути по-късно Иво Русев удвои след асистенция на Владо Мирчев. Отново Русев оползотвори подаване на Иван Добрев в 38-ата, когато прехвърли вратаря на домакините за 3-0. До края на мача на три пъти се разписа Владислав Мирчев. В 42-ата той вкара с летящ плонж с глава след центриране на Апостолов. В 55-ата Мирчев прехвърли Монев за 5-0. Крайното 6-0 нападателят оформи в 90-ата с глава след асистенция на Славов.

"Аксаково": Георги Монев, Христо Николов, Димитър Костадинов, Симеон Симеонов,  Христо Димитров, Димитър Димитров, Ивайло Петров, Павел Ангелов

"Спартак": Митко Недев, Тодор Апостолов, Иван Иванов, Вилиян Денчев, Иван Добрев, Десислав Дяков, Ивайло Русев, Владислав Мирчев, Александър Степич, Павел Маринов, Галин Петров