„Лудогорец“(U17) с 14-та поредна победа, надви ЦСКА
„Лудогорец“(U17) с 14-та поредна победа, надви ЦСКА / netinfo

„Лудогорец“(U17) продължава забележителното си представяне в елитната юношеска група – съобщава клубният сайт.

Отборът, воден от Юри Васев и Ангел Караиванов, постигна 14-ата поредна победа в първенството и уверено е на първо място в класирането с преднина от 5 точки пред втория.

Днес талантите от футболната академия на шампионите удариха с 1:0 ЦСКА. Мартин Милков отбеляза единственото попадение в  17-ата минута. Той се възползва от отличен извеждащ пас на Цветослав Петров. Преди почивката „Лудогорец“(U17) пропусна още две стопроцентови положения чрез Еге Реват и Цветослав Петров.

През второто полувреме момчетата на Юрий Васев и Ангел Караиванов отново имаха пълно превъзходство, като Мартин Милков и Тони Иванов на три пъти не успяха да се разпишат от изгодни ситуации.

Гостите от ЦСКА, които играха доста грубо през целия мач, нито веднъж не застрашиха вратата, пазена от Дамян Дамянов.

Отборът показа характер. Доволен съм от победата“, коментира треньорът Юрий Васев.  „Момчетата изиграха 3 мача за 4 дни. Чувстваше се умора заради сгъстения цикъл. Хубавото е, че излязохме от него с пълен актив от точки“, допълни Васев.

Още снимки вижте тук.

Съставът на „Лудогорец“ срещу ЦСКА: 69. Дамян Дамянов, 88. Венцислав Славов, 5. Любомир Караниколов, 22. Димитър Илиев, 20.Ерол Дост, 6. Илия Юруков, 10.Цветослав Петров (кап.), 93. Тони Иванов, 9. Еге Реват, 11. Мартин Милков (18. Димитър. Димитров, 2. Лъчезар Ковачев, 99. Христо Димитров)