„Спартак” загуби в Брестак
„Спартак” загуби в Брестак / Добри Атанасов

ФК „Спартак” Вн допусна загуба в Брестак при гостуването си на местния „Ботев” в мач от 12-ия кръг на Областното първенство в група А1. Възпитаниците на Димитър Пантев отстъпиха с 1-2. Единственият гол за варненци отбеляза Тодор Апостолов през второто полувреме. Той се разписа след асистенция на крилото Степич при резултат 2-0 в полза на домакините. За варненци не игра Владислав Мирчев, както и Вилиян Денчев, чиято жълта карта не бе пристигнала. Пропуски пред противниковата врата  за „Спартак” направиха Иво Русев при 0-1 и Иво Димитров при 1-2. Футболистите на варненския тим имаха претенции за неотсъдени дузпи за игра с ръка в наказателното поле през първата част при 0-1 и за фаул срещу Тодор Апостолов при 1-2.

ФК „Спартак” Вн: Недев, Иван Иванов, Димитър Пантев, Павел Маринов, Йордан Янев, Мартин Русев, Иван Добрев, Йордан Пенев, Ивайло Русев, Тодор Апостолов, Александър Степич (Иво Димитров, Десислав Дяков, Галин Петров).