„Спартак“ завъртя хикс с „Хитрино“
„Спартак“ завъртя хикс с „Хитрино“ / netinfo

ФК „Спартак“ Вн и „Хитрино“ завършиха наравно 3-3 в контрола, която се игра на стадион „Локомотив“. Нападателят Владислав Мирчев се разписа във втори пореден мач за варненци. Той откри резултата в 25-ата минута. Само 7 по-късно Валентин Колев удвои, след като прехвърли вратаря Орхан Мехмед. Умората в редиците на „Спартак“ заради втората контрола в рамките на два дни си каза думата и съперникът им върна два гола в мрежата на Георги Донков. В 41-ата минута Христо Александров вкара за 2-1, а 5 минути след почивката Мирослав Петров изравни. Гостите удариха и греда чрез Рида. В 68-ата Владислав Мирчев с хубав фалцов удар препарира Мехмед за 3-2, но само минута по-късно Кенан рида оформи крайното 3-3.

Съставът на „Спартак“: Донков, Апостолов, Денчев, Маринов, Янев, Добрев, Георгиев, Колев, Иво Русев, Драганов, Мирчев (Мартин Русев, Славов, И. Димитров, Дяков, Петров, Йовчев, Д. Димитров)